Zgodovina župnije

PRIJAVNICA ZA DUHOVNE VAJE BIRMANCEV

Za prijavo birmancev na duhovne, ki bodo potekale od 6.1. do 8.1., je treba izpolniti prijavnico. Prijavnica je na voljo v skupini birmancev, ki jo imamo na Instagramu. Če kateri izmed birmancev nima instagrama in tako nima dostopa do prijavnice ali pa mu jo iz nekega razloga na instagramu ne želi odpreti, vam bomo prazno prijavnico poslali po gmailu. Za le-to kontaktirajte enega izmed spodnjih dveh elektronskih naslovov. Na prijavnici so napisane tudi vse potrebne infromacije v zvezi z duhovnimi vajami. Izpolnjeno prijavnico lahko oddate preko gmaila ali pa osebno pri gospodu župniku. V primeru nejasnosti smo vam g. župnik in animatorji na voljo na naših elektronskih naslovih, ki so napisani v eni zmed prejšnjih objav z naslovom "BIRMANSKI KOTIČEK".

e-naslova, kjer so na voljo prazne prijavnice:

ŽUPNIK: andrej.golcnik@rkc.si

NEJC: nejco.krnc73@gmail.com