Znamenja in kapelice na Preski

OZNANILA, 4. ADVENTNA

OZNANILA
4. ADVENTNA NEDELJA, 20.12.2020

Epidemiološka slika glede okužbe s COVID-19 je na našem področju slaba. Da bi varovali zdravje, se bodo svete maše do nadaljnjega še naprej obhajale brez navzočnosti vernikov.
Od danes naprej bo na voljo Luč miru iz Betlehema, pri Marijinem oltarju (svečko prinesite s seboj!)
Po tradiciji so pred nami trije sveti večeri (Božič, Novo leto, Trije kralji), ko blagoslovimo domove in molimo za blagoslov v družini. Ves čas bo na voljo blagoslovljena voda.

Svete maše so ob delavnikih preko Facebooka Župnije Boštanj, ob 20.00.
Na praznik lahko spremljate sveto mašo:
19.30 (sveti večer) na FB Župnija Razbor Širje Loka
00.00 FB Župnija Boštanj
10.00 FB Župnija Boštanj

Cerkev je odprta za ogled jaslic, za osebno molitev in prevzem belehemske luči. Jaslice so zaradi zdravstvene situacije postavljene na več mestih. V celoti bodo zaživele 24.12.
Upoštevajte navodila v skrbi za svoje zdravje in zdravje drugih ljudi!

Spremljajte dogajanje na spletni strani in na Facebook strani Župnije Boštanj, kjer najdete vse ostale informacije.

20.12.2020